Kuru temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören kumaş dokularını yıpratmayarak uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.

Ayrıca sık kuru temizleme yapılması, giysilere zamanla yerleşerek kumaş liflerine nüfus eden ve zımpara gibi aşındırıcı etkisi olan kirleri ve pisliği çıkararak giysilerin yeni alınmış gibi bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur.
Değerli zamanınızı ütü yaparak ziyan etmeyin. Arayın ücretsiz ütü ve kuru temizleme yapılacak giysilerinizi perdelerinizi alalım temiz ve ütülenmiş olarak yine ücretsiz teslim edelim .

Acıbadem ütücü kuru temizleme

Ütü yapmak gerçekten çok değerli olan zamanınızı almaktadır . Hatta bazen sonuç tam istediğiniz gibi olmamaktadır . Sizi tüm bu zahmetlerden kurtarmak istiyoruz . Giysilerinizi kuru temizleme departmanımızda temizleyip , ütüleme servisimizde profesyonel ütülerle ütülüyoruz . Ayrıca perde temizleme ve ütüleme hizmetlerimiz hakkında web sitemizi ziyaret edebilir , yada bizi arayarak bilgi alabilirsiniz . Hatta tüm bu hizmetlerimiz için biz size geliyoruz .

Kusursuz ütünlenmiş tertemiz giysiler…
Sağlığınızı tehdit etmeden, yıkama, ütüleme, muhafaza etme zahmetine girmeden zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ekolojik Sistemle temizlenen giysileriniz büyük bir özenle amacına uygun olarak ütülenip ambalajlanır. Giysilerinizin yanında ev tekstili ürünleriniz de ekolojik olarak temizlenir. Acıbadem ütüleme firması, Halı Yıkama, Perde, Yorgan, Deri Temizleme, Terzi hizmeti de verir.

Acıbadem ütü zamanın hızla değer kazandığı ve modern şehir hayatının zorlaştığı günümüzde çalışan çalışmayan tüm bireylerin bir yük olarak gördüğü, bireylere zaman kaybettirdiğinden pek de sevilmeyen ütüleme derdini üzerinizden almak amacıyla çalışıyor.